„Robiłam wielokrotnie podejścia samodzielnie działając na siłowni i chodząc na zajęcia fitness. Nie mogłam jednak znaleźć odpowiedniej oferty dla siebie.
Piotra propozycja dla mnie była rewolucją w moim życiu! Musiałam zmienić nastawienie do siebie, nawyki żywieniowe, nauczyć na nowo robić zakupy, przygotowywać posiłki i ćwiczyć regularnie.
Nieoceniona jest obecność i pomoc Piotrka, ciągły kontakt, zaangażowanie, wparcie w chwilach zwątpienia, motywacja i ciągłe podnoszenie poprzeczki. Treningi są pełne intensywnych ćwiczeń, indywidualnie dobranych i dobrego humoru. Piotrka cechuje duża wiedza, zdrowe podejście i pełen profesjonalizm. Regularnie jest analizowany postęp, konsultowana dieta, a co wg mnie jest najważniejsze- Piotrek stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń- poprawia sylwetkę, analizuje dobierany ciężar oraz samopoczucie.
Aktualnie nie wyobrażam sobie życia bez zdrowego odżywiania się i sportu! Ćwiczenia dają mi dużo pozytywnej energii, satysfakcji i zadowolenia. Rozwijam się i stawiam sobie kolejne cele, które wiem na pewno, że osiągnę z pomocą swojego trenera personalnego.
Dziękuję Piotruś!
Polecam szczerze i gorąco! Z Piotrem każdy może odnieść sukces. Jest osobą godną zaufania” Maja